marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
Kuidas osta
 
Sinu asukoht: WEB / Kuidas osta
Teksti suuurus | A | A | A

Kuidas osta

Avastage endale Zepteri toodete saladused

Zepteri kõrgkvaliteetsed tooted, mis teenivad eesmärki soodustada tervislikkumat elustiili, on põhimõtteliselt müügil otsemüügi teel, kuid samuti läbi eksklusiivsete kaupluste enam kui 60 riigis üle kogu maailma.

Ostke Online

Zepteri veebileht on meie toodete ja nende arvukate eeliste laiaulatuslikuks ülevaateks. Kvaliteet, funktsioon, eelised ja elustiili kõrgendamine on seal üksikasjalikult kirjeldatud ning seega saavad kliendid teavet õige otsuse tegemiseks vastavalt oma vajadustele. Online ostmine meie veebilehelt võimaldab kerge šopingu vaid klõpsuga click!


Tooteesitlus kodus

Zepteri tooted moodustavad eesrindliku süsteemi, mis on kujundatud parandama teie elustiili, tegema teid tervemaks ja õnnelikumaks.

Zepter koduesitlus on eranditu viis kogeda, kuidas te isiklikult saate parandada oma elustandardeid. Selgitusi Zepteri mitmekülgsete eeliste kohta annavad samm-sammult meie hästikoolitatud, professionaalsed konsultandid teie oma kodu mugavuses.

Vaadake – Kuulake – Puudutage – Kogege Zepteri toodete mitmekülgseid edusid

Vaadake eksklusiivset Zepteri elustiili
 • Zepteri disainigrupp töötab selleks, et meie tooted ületaks teised esteetilise ilu mõttes
 • Kõrgkvaliteedi standardid ja eeskujulik töömeisterlikkus teie tervise ja heaolu tagamiseks.
 • Meie tooteid inspireerib inimelu ime ja selle avarad võimalused.

Kuulake Zepteri eelistest
 • Avastage tervislikuma ja pikema elu saladus.
 • Tutvuge Zepteri toodete kõigi edudega koos väljaõppe saanud Zepteri esindajaga.
 • Saage teada kõigist tervisehüvedest.
 • Avastage endale toodete tõhus kasutus.
 • Saage teada suurest energia-, aja- ja rahasäästust.

Puudutage Zepteri kvaliteeti
 • Saavutage kontakt Zepteri kõrgkvaliteetsete materjalidega.
 • Zepteri tooteid valmistatakse 8-s Zepteri tehases, mis kõik asuvad Euroopas.
 • Euroopa tootmine tagab kvaliteedi ja kõrgeimad standardid.
 • Zepteri tooted on loodud nii, et nad kestavad terve eluea.
 • Kõrgtehnoloogia protsessid vastavad tootmise tipptaseme traditsioonile.

Kogege Zepteri tooteid
Kui te kasutate Zepteri tooteid, siis saate aru millist kasu need tooted teile võivad anda ja kuidas te oma elustiili saate parandada. Meie esindajad annavad teile võimaluse katsetada tooteid praktilises elus. Meie tooted on absoluutselt ülimad igal viisil. Niipea kui te näete, kuulete ja maitsete Zepteri kogemust, muutub teie elu paremaks. Üle 80 miljoni inimese on juba kogenud Zepteri edumeelsete toodete tervislikke eeliseid ning nad kasutavad neid igapäevaselt kogu maailmas.

Zepteri koduesitlus annab võõrustajale võimaluse jagada oma külalistega elumuutvat kogemust, mille eest Zepter annab talle hinnalise tasuta kingituse. Tellige esitlus


Zepteri kauplused

Zepteri kauplused asetsevad suurimate maailma linnade kõige eksklusiivsemates rajoonides. Astuge sisse ja avastage endale luksuse ja elegantsi maailm. Need kauplused esitlevad Zepteri kaasaegse disaini meistriteoseid ning on kultuurikeskusteks, mis propageeerivad kõrgeid disaini ideaale ning kunstilisi suundumusi.