marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
FOOKUSES
 
Sinu asukoht: WEB /
Teksti suuurus | A | A | A

FOOKUSES

SÜNDMUSED

BIOPTRON: Parim lahendus vananemise vastu

AMWC peeti tervishoiuministeeriumi ja Moskva tervishoiuvalitsuse korralduslikul toetusel. ZEPTER INTERNATIONAL esitles BIOPTRONI teadusliku meditsiiniprogrammi ja polariseeritud valguse elavate demonstratsioonesinemiste abil koos vananemisvastaste protseduuridega, mis esindavad kõige kaasaegsemaid tehnikaid ja uuendusi rahvusvahelises esteetikas, biotehnoloogias, farmakoloogias ja vananemisvastases võitluses.
BIOPTRONI tutvustas tööseminaril esteetilise dermatoloogia ja ilukirurgia ekspertidele ning vananemisvastase võitluse professionaalidele dr. Jasmina Lalosevic, kes tõestas, kuidas BIOPTRONI valguse erinevad lainepikkused võivad ravida erinevaid meditsiinilisi probleeme ja aidata nahal võidelda vananemisega. Vananemisvastaste protseduuride & BIOPTRONI valguse alasel sümpoosionil peetud ettekandes "Naha ilu ja uuendamise uued horisondid" tutvustas dr. Lalosevic rahvusvahelisele meditsiiniüldsusele uuringut polariseeritud valguse kohta, mis vähendab tõestatult peeni jooni, kortse, lõtvumist, elastsust ja naha ebaühtlast jumet.

Aastaid paljude haigusseisundite ennetamisel, ravimisel ja rehabilitatsioonis edukalt kasutatav, aga ka kortsudele hämmastavat toimet avaldav BIOPTRONI valgusteraapia on ennast tõestanud kui testitud, sertifitseeritud ja tõhus vahend naha vananemise vastu. BIOPTRON võitis vananemisvastase ja iluauhinna Euroopa esteetilise ja vananemisvastase meditsiini 2. ja 3. kongressil Pariisis aastatel 2014 ja 2015.
 




BIOPTRONI valgusteraapia on ennast tõestanud kui testitud, sertifitseeritud ja tõhus vahend naha vananemise vastu.

 
AMWC peeti tervishoiuministeeriumi ja Moskva tervishoiuvalitsuse korralduslikul toetusel.



Zepter Internationali värskeim tunnustus

Pikaajalise kogemuse ning teraapias ja ennetamisest tõestatud tõhususe jätkuna näitas BIOPTRON veelkord valguse tõelist jõudu, võites 24.-25. oktoobril toimunud Euroopa esteetilise ja vananemisvastase meditsiini II kongressil Pariisis esimese koha kui kõige tõhusam energial põhinev vananemisvastane seade.

Meditsiiniekspertide rahvusvaheline meeskond esitles Bioptroni valgusteraapia toimet vananemise vastu, tutvustades kliinilisi uuringuid, mis tõestavad Bioptroni valgusteraapia positiivset ja stimuleerivat toimet kollageeni ja elastiini sünteesivatele fibroblastidele.

Naha vananedes, aga ka päikesekiirte toimel väheneb nende valkude sisaldus inimese nahas, mille tagajärjel tekivad peened jooned ja kortsud. Bioptroni valgusteraapia igapäevase ohutu ja mitteinvasiivse protseduuriga (kõigest 10 minutit) saab need kortsud kaotada.

Zepter Internationali rahvusvaheline arvamusliider ja ennetava tervisekontrolli unikaalset spetsialiteeti praktiseeriv tunnustatud arst dr. Michael T. McNamara esitles Bioptroni valgusteraapiat nii vananemisvastase kui ka meditsiinilise profülaktika vahendina.

Dermatoloog ja vananemisega seotud muutuste uurija Beausoleil'ist (Prantsusmaa) dr. Christian Depardu ja vananemisvastase kliiniku Aesthetic Med asutaja dr. Jasmina Lalosevic Belgradist (Serbia) pidasid loenguid Bioptroni valgusteraapiast. Nad demonstreerisid, kui tõhus ja lihtne on kasutada Bioptroni valgusteraapiat erinevate levinud vananemisvastaste protseduuride puhul: pärast mesoteraapiat ja hüaluroonmaski, PRP-ravi ja mesoniite, koorimisi ja laserprotseduure. Nad jagasid ka isiklikke edukaid kogemusi Bioptroni valgusteraapia igapäevasel kasutamisel.

Lähemalt lugemiseks vaadake ka http://www.euromedicom.com/amec-2014/trophy_pro.html
 

Latest recognition for Zepter International

Latest recognition for Zepter International

Latest recognition for Zepter International
 

Zepter Apart Hotel on nüüd avatud!

Tere tulemast luksuse, tervise ja Zepteri elustiili oaasi!

Zepter Apart Hotel, viie tärni apartmenthotell on esimesena omataoliste seas uksed külalistele avanud. Eksklusiivne apartmenthotell Belgradi all-linnas pakub oma külalistele kogemust Zepteri unikaalsest elustiilist.

Kõik 32 sviiti ja luksuslikku tuba suurusega 30 kuni 300 ruutmeetrit on varustatud kvaliteetsete Zepteri toodetega, mis on saavutanud oma maine kogu maailmas erakordse kvaliteedi, kaasaegse tehnoloogia ja originaalse disainiga.

Külalised võivad vabalt lõõgastuda ja nautida tervisliku ja maitsva toidu valmistamiseks mõeldud Zepter Masterpiece süsteemi eeliseid; Bioptroni valgusteraapiat, patenteeritud, kliiniliselt kontrollitud, heaks kiidetud ja sertifitseeritud meditsiiniseadet ohutuks ja tõhusaks raviks; Zepter Home Care tooteid, mis tagavad puhta õhu, puhta vee ja puhta keskkonna ning hellitada oma nahka kvaliteetse Zepter Swiss kosmeetikaga.

Hotellikülastajate käsutuses on Zepter Meeting Club, SmartLife restoran ja Ze-presso Aperitif baar. Menüü põhineb Vahemere ja rahvusvahelisel köögil, toidud valmistatakse tervislikult Zepteri unikaalsel ja igikestval viisil, et elada paremini, kauem ja tervemana. Hotelli teeb unikaalseks külaliste võimalus võtta peakokalt eraviisilisi küpsetustunde ja õppida tundma õige toiduvalmistamise kõiki saladusi, kasutades Zepter Masterpiece CookArt tooteid.

Täna vajab igaüks Zepteri tooteid rohkem kui kunagi varem ja Zepter Apart Hotel pakub seda võimalust kõigile oma külalistele.

Ela Zepteriga! Ela paremini! Ela kauem.

Vaadake rohkem: http://www.hotelzepter.rs/

Zepter Apart Hotel, a 5star apartment hotel, first of its kind, has opened its doors to the guests.

Zepter Apart Hotel, a 5star apartment hotel, first of its kind, has opened its doors to the guests.

Zepter Apart Hotel, a 5star apartment hotel, first of its kind, has opened its doors to the guests.


Prix Zepter International 2014

Selle aasta Prix Zepter International Young Chef auhinna võitis Kevin Micheli. Teised 10 000 € preemia ja Zepter International Yong Chef maineka tiitli nimel võistelnud finalistid olid Daniel David, Stefan Sigl ja Tobias Wußler.

Auhind anti üle galaõhtul 21. oktoobril 2014 Viinis Fersteli palees paljude rahvusvaheliste VIP külaliste juuresolekul. Žüriisse kuulusid lugupeetud rahvusvahelised ja Austria kokad ning haute cuisine (klassikalise köögi) asjatundjad Martina Hohenlohe, Lafer Johann, Jacque Gantie ja mitmed teised.

Vastasutatud Zepter International noore koka auhind antakse mrs. Madlena Zepteri suuremeelse patronaaži all alla 35-aastasele professionaalsele kokale, kelle ehedus ja loovus teevad temast tunnustatud tegelase tuleviku klassikalises köögis. Auhind anti esimest korda välja 22. novembril 2013 Nice's, kui klassikalise köögi esimeseks laureaadiks sai Pariisi Lancasteri hotelli andekas kokk Julien Roucheteau.

2015. aastal toimub see mainekas konkurss Poolas, et leida rahvusvahelise kokakunsti järgmine noor täht.

Vaadake rohkem: www.youtube.com 
ja külastage meie kodulehte
https://www.facebook.com/zepter.junge.koeche/timeline?ref=page_internal

Prix Zepter International 2014

Prix Zepter International 2014

Prix Zepter International 2014
 

Zepter International võitleb vähi vastu

Zepter International on peamine partner Dagmar ja Václav Haveli Vize 97-fondile, mis seisab soolevähi varajase diagnoosimise ja ennetamise eest. Gastroenteroloogilise onkoloogia ühingu 6. sessioonil Prahas algusega 29. septembril 2014 kohtusid maailma tunnustatud arstid ja spetsialistid, et vahetada arvamusi soolevähi ennetamise ja varajase diagnoosimise tähtsusest. Zepter Internationali esindasid sellel olulisel sündmusel dr. Michael McNamara, MD Monte Carlost ja dr. Peter Minárik, MD, PhD Bratislava St. Elizabethi vähiinstituudist.

5. oktoobril osalesid Zepteri president ja kõrgem juhtkond galaõhtul, väljendades täielikku toetust ja pühendumist VIZE 97-fondile.

Vaadake rohkem: youtu.be


Kui maailmakuulus Monaco Yacht Show lähenes oma lõpule laupäeval 24-ndal, seadsid paljud maailma majesteetlikumad jahtlaevad, millele Monaco sadam oli nädalõpul koduks olnud, juba purjesid nelja tuule poole. Erakordselt menukas sündmus meelitas osalema maailma kõige täiuslikumaid ja silmatorkavamaid jahte, mis saabusid kõikjalt maailmast, et heita ankur vürstiriigi rannavees Monaco Yacht Show ajaks 21.-24. septembrini.

Kui nendel jahtidel märgiti kaardile kurssi kaugetesse paikadesse Kariibi meres või Vaikse ookeani lõunaosas, oli neil kaasa võtta uudiseid vaid ühest asjast. Ei ole kahtlust, et nädalalõpu show täheks tõusis ‘joyMe. Zepter Internationali asutaja ja presidendi hr. Philip Zepteri isiklik jaht. ‘joyMe on 50-meetrine jaht, mis avardab tavapärase jahidisaini piire ning kehastab ideaale ja filosoofiat, mis ühendavad Zepter Internationali ja Zepteri toodete enam kui 80 000 000 rahulolevat kasutajat kogu maailmas.

Osaliselt hr. Zepteri enda poolt disainituna purustab ‘joyMe kaasaegse jahidisaini mõttestampe. Peegeldades Zepteri ettevõttele omast kõlbelist meelelaadi ning pühendumist kõrgetele disainiideaalidele ja innovaatilisele tehnoloogiale, on ‘joyMe igas suhtes eriline. Väline vorm ja luksuslik kuju väljendavad jõuliselt ilus peituvat erutust ja rõõmu. Kuna rõhk on pandud pigem pikkusele kui kõrgusele, näib veesõiduk olevat alalises valmisolekus. Energilises liikumises, isegi dokis puhates. Elurõõmsate värvide ja voolujoonelise kuju tõttu pole vaja häbeneda nooruse ja positiivsuse pidu, mis sellesse disainiti.

‘joyMe oli sündmuste keskpunktis, meelitades kohale reportereid ja ajakirjanikke kogu maailmast nagu Prantsuse TF1, Fashion TV, Gazette De Monaco, RTL, TV Prima (Tšehhi), Yachts Russia, Luxury Magazine Rich & Famous (Rumeenia), uudiste vahendajaid Austriast ja Balkani piirkonnast ning palju teisi maailma meediategelasi, kes võtsid reisi ette spetsiaalselt selleks, et rääkida sellest luksuslikust alusest ja selle tähendusest mitte üksnes jahitööstusele, vaid tööstusele, tehnoloogiale, disainile ja elustiilile laiemalt. Reede õhtu oli eriline, sest ‘joyMe võõrustas kõige glamuursemaid ja tähtsamaid külalisi, kelle seas oli Monaco ühiskonnategelasi ja ka rahvusvaheliselt tuntud vippe. Muusikalist meelelahutust pakkus maailmakuulus DJ Anja J, musitseerisid Brasiilia trummimängijad ja Zepter Style’i moodi demonstreerisid Svetlana Livadnaia ja Catalin Botezatu.

Kutsed olid väga nõutud ning üritusel, millest kõik tahtsid osa saada, osalesid muidugi mõista hr. Zepter ise, Iirimaa aukonsul Monacos ja Euroopa juhtivaid ärimehi Sir Michael Smurfit, maailmakuulus meditsiinidoktor ja kehaskanneerimise kolmedimensioonilise tehnoloogia ekspert dr. Michael McNamara MD ning U2 mänedžer Paul McGuinness.

Õhtu pakkus mitte ainult võimalust suhelda tähtsate külalistega, vaid õppida ka tundma elu ‘joyMe pardal ja saada osa Zepteri eluviisist. See võimas ja ilus inseneriteaduse suursaavutus on ehitatud ainsa sihiga tuua õnne ja heaolu igaühele, kes pardale astub. Kuna Zepter rakendab oma asjatundlikkust arenenud tehnoloogia ja disaini alal lahenduste loomisel tervemaks ja õnnelikumaks eluks, on ka ‘joyMe näide Zepteri disainile omasest lähenemisest, et disain peab olema kaunis ja rakenduslik, pakkudes kasutajale paremat elu.

‘joyMe on enam kui lihtsalt jaht, see on unistuse võidukäik, unistuse, mis on juba mõjutanud miljonite inimeste elu kogu maailmas ja kinnitus sellele, et kõik on võimalik. See on Philip Zepter Yachts Ltd. esimene lõpuleviidud projekt, mis tähistab uue ajastu algust luksuses, sest palju uusi on veel töös. Zepter International jätkab Zeptairi, oma luksusliku lennundusettevõttega laienemist luksuse eksklusiivsetes valdkondades ja nüüd ka Philip Zepter Yachts Ltd. abil, mis kannab Zepteri filosoofiat avamerel.

Selle merendusliku meistriteose loomine süütas hr. Zepteris kire mere vastu ja tema elustiiliotsingud saavutasid lõõgastumise, meelelahutuse ja äriedu vahel täieliku tasakaalu. See filosoofia on tõepoolest kannustanud hr. Zepterit tema eduloos Zepter Internationaliga, mis on esindatud enam kui 60 riigis 5 mandril. Zepter International avardab kogu aeg piire, luues uusi ja kompromissituid lahendusi, et pakkuda tervislikumat ja õnnelikumat elustiili kõikidele oma klientidele. See lõbusõidulaev peegeldab Zepter Internationali disainiideaale ja annab aimu, kuidas kontseptuaalne disain võib kasutajat reaalselt muuta ja aidata jõuda parema eluni. Zepter Internationali missioon teeb selgeks selle lihtsa kreedo, näidates, kuidas me võime kasutada edukust ühiskonnas edasiviiva jõuna lihtsa juhtmõtte nimel – ela kauem.

www.philipzepteryachts.com

Monaco Yacht Show ‘joyMe

Hr. Philip Zepter, ‘joyMe on 50-meetrine jaht

‘joyMe särav välimus eristab seda teistest jahtidest.


Hr. Philip Zepter, ‘joyMe on 50-meetrine jaht

Zepter Groupi president Philip Zepter ja Iirimaa aukonsul Monacos ja Euroopa juhtivaid ärimehi Sir Michael Smurfit.


Hr. Philip Zepter, ‘joyMe on 50-meetrine jaht

Zepteri pidu täies hoos.


Hr. Philip Zepter, ‘joyMe on 50-meetrine jaht

Brasiilia trummimängijate troopilised helid kütavad kuumaks.


Hr. Philip Zepter, ‘joyMe on 50-meetrine jaht

Tere tulemast pardale.


Zepter Internationali president ja asutaja Philip Zepter kuulub viie ainsa USA mittekodanikust inimese hulka, kellele mainekas Ellis Island Medal of Honor 2011 on antud siira filantroopilise toetuse ja unikaalse tervisemissiooni eest.

New York, NY, 16. mai 2011 – Zepter Internationali president ja asutaja ning maailmas tuntud filantroop hr. Philip Zepter võttis Ellise saarel New Yorgis 7. mail 2011 toimunud tseremoonial vastu maineka rahvusvahelise Ellis Island Medal of Honor 2011. Hr. Zepter valiti tuhandete nominentide seast välja tema isikliku ja professionaalse filantroopilise panuse eest. Lisaks tunnustati Zepter Internationali tervisemissiooni panuse eest mitte üksnes miljonite inimeste tervisesse maailmas, vaid ka ühiskonna edendamisse tervikuna.

Ellis Island Medal of Honor on autasu silmapaistvatele isikutele, kelle elu on kujukaks näiteks pühendumisest ühiskonna teenimisele, säilitades ja väärtustades oma esivanemate ajalugu, tihendades suhteid erinevate kultuuride vahel ja jagades oma isiklikke või professionaalseid saavutusi üldiseks hüvanguks.

„Ellis Island Medal of Honor esindab Ameerika elu rikkust ja mitmekülgsust, sümboliseerides selle sallivust. Immigrandid, kes moodustavad siinse rahva põhituumiku, tulid siia sõna- ja usuvabaduse ning majanduslike võimaluste otsingul Ellise saare kaudu. Ellis Island medal of Honor on austusavaldus mitte ainult üksikute isikute suhtes, vaid ka arvamuste paljususele ja demokraatiale, mis on võimaldanud esivanematel säilitada oma kultuurilist omapära,“ ütles NECO tegevdirektor Rosemarie Taglione.

USA Senat ja Esindajatekoda on mõlemad andnud Ellis Island Medal of Honour’le ametliku tunnustuse ja see kuulub riigi kõige prestiižikamate autasude hulka. Igal aastal loetletakse Ellis Island Medal of Honor saajad väljaandes Congressional Record, avaldades austust neile, kellel on silmapaistvaid teeneid rahva ja maailma ees. Aastal 2011 sai autasu 25 aastat vanaks. Autasu saajana väljastpoolt Ameerika Ühendriike on see hr. Zepterile täiendav au.

Autasu vastu võttes sai hr. Zepterist üks viiest USA mittekodanikust, kes selle au osaliseks on saanud, kaasa arvatud Tony Blair, olles ühes reas endiste USA presidentidega nagu Bill Clinton, George Bush, Ronald Reagan, Jimmy Carter ja Gerald Ford ning kuulsate filantroopidega nagu Frank Sinatra, Muhammad Ali, Rosa Parks, Elie Wiesel, kindral Norman Schwarzkopf, Mickey Mantle, Gloria Estefan, Donald Trump, Lee Iacocca ja Barbara Walters.

„Philip Zepteri lugu on meeliülendav näide rängast tööst, usust iseendasse ja julgusest võtta riske. Alustanud tagasihoidlikult aastal 1986, valmivad tema tooted nüüd Saksamaal, Šveitsis ja Itaalias ning need on saadaval enam kui 60 riigis üle maailma.“ The Monaco Times, 2009.

Hr. Zepter on enam kui 25-aastase pühendumuse ja ränga tööga ehitanud üles miljarditesse dollaritesse ulatuva äri. Alustanud hiilgava ideega valmistada kõrgekvaliteedilisi luksuskaupu, mis parandaksid inimeste elustiili ja aitaksid elada kauem, on Zepter International elanud aastate jooksul üle fenomenaalse kasvu. Tänapäeval annab Zepter International tööd enam kui 130 000 inimesele üle maailma, iga 10 sekundi järel algab kuskil maailmas Zepteri esitlus ja maailmas on 80 000 000 rahulolevale kasutajale müüdud üle 760 000 000 toote.

Hr. Zepteri perekond panustab märkimisväärselt nii ettevõtlusse kui ka kasumit mittetaotlevate ettevõtete tegevusse ja hr. Zepter on nendele väärtushinnangutele truuks jäänud. „Sotsiaalne vastutustunne on Zepter Groupi DNA-sse kodeeritud. Sel aastal oma 25. aastapäeva tähistanud kompanii on alati seadnud oma äriliste eesmärkide keskmesse idee muuta maailm paremaks,“ ütles hr. Philip Zepter.

Hr. Philip Zepter on paljude aastate jooksul heldelt toetanud maailma suurimaid spordisündmusi, nagu näiteks mainekas Vormel 1 MM (2000-2010) kaasa arvatud kuulus Monaco Grand Prix, FIBA ametlikud turniirid (2003-2011), aga ka jäähoki MM (2001-2011), rõhutades alati sama ideaali: Zepter – ela kauem.

Ta on ka Zepteri filosoofia looja, filosoofia tervena elamisest ja täiuslikkusest, mille eesmärk on hoolitseda praeguse ja tulevaste põlvede tervise eest ja lahendada ökoloogilisi probleeme.

„Kuni praeguse ajani me ei teadnud, kui palju elusid oleme päästnud ja kui paljusid pikendanud. Meid endidki üllatas, et neid on miljoneid. Just seepärast peame kolmekordistama oma kohalolekut ja aktiivsust. Maailm vajab Zepteri tervisemissiooni täna rohkem kui kunagi varem,“ ütles hr. Philip Zepter.

Aastal 1994 panid hr. Zepter ja tema abikaasa aluse Philip ja Madlena Zepteri fondile, organisatsioonile, mis jaotab stipendiume humanitaartöö toetuseks ja tuhandete lootusetus kitsikuses inimeste abistamiseks. Fondi vahendeid kasutatakse noorte talentide toetamiseks, teaduslike, tehniliste ja kultuurisaavutuste sponsoreerimiseks, nagu näiteks Madlenianum Opera House and Theatre, esimene erakapitalil põhinev ooperiteater Euroopas pärast II maailmasõda. Fond jagab ka kultuuri- ja kunstitoetusi Artzepti kaudu, mis annab heldeid auhindu ja esinemisvõimalusi noortele kunstnikele ja disaineritele. „Üks asi on uskuda heasse ja kasulikku disaini. Hoopis teine on sellesse tegelikult investeerida puhta rõõmu pärast näha annet puhkemas ja arenemas,“ ütles Madlena Zepter.

Philip Zepteri visiooni paikapidavust näitab ilmekalt see, et sotsiaalsed küsimused, millele ta end on pühendanud, nimelt toitumine ja heaolu parandamine tervislikumat elustiili järgides, muutuvad tänapäeval üha asjakohasemaks.

Muude hr. Zepterile antud autasude hulgas on mõjukas rahvusvaheline Golden Mercury Award (auhinnatud 5 korral kui Itaalia tööstusliku arengu liidrit), Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana – autasu Itaalia tööstusele ja ühiskonnale osutatud silmapaistvate teenete eest, B.I.D. Gold Award for Quality, Leadership, Technology and Innovation ning Venemaa Teaduste Akadeemia hõbedane aumedal panuse eest meditsiini ja tervishoidu.

Hr. Zepteri panus puudust kannatavate abistamisse on märkimisväärne, vaadates, kui palju on neid elusid, mida mõjutavad tema regulaarsed annetused tervele hulgale rahvusvahelistele heategevusorganisatsioonidele ja fondidele, kelle seas on Rahvusvaheline Punane Rist, UNICEF ja Päästke Lapsed. Madagaskaril on Zepteri küla, mis koosneb põhi- ja keskkoolist, kliinikust ja enam kui 100 majast. Isegi ühele planeedile väljaspool Päikesesüsteemi on antud tema nimi.

Ellis Island Medal of Honor lisandub saavutuste pikka nimekirja ja peegeldab tema filantroopiliste pürgimuste tõelisi värve.
 

www.neco.org

Zepter Internationali president ja asutaja
Philip Zepter kuulub viie ainsa
USA mittekodanikust inimese hulka,
kellele mainekas Ellis Island Medal of Honor 2011
on antud siira filantroopilise toetuse ja
unikaalse tervisemissiooni eest

Hr. Philip Zepter saabub Ellise saarele, et võtta vastu aumedal
KÕRGEM IDEAAL

OLEME UHKED OMA TOODETE ÜLE.
OLEME UHKED NENDE ERAKORDSE KVALITEEDI, TÄHELEPANUVÄÄRSE DISAINI JA ARENENUD TEHNOLOOGIA ÜLE.

ME NAUDIME OMA TÖÖD.
ME PEAME LUGU NEIST, KES MEIEGA KOOS TÖÖTAVAD.
KÕIKIDE MEIE ETTEVÕTMISTE TAGA ON ÜKS JA KÕIGE TÄHTSAM PÕHIMÕTE:
TEIE TERVIS JA ILU.

Philip Zepter


Võttes vastu Ellis Island Medal of Honor, kuulub hr. Zepter vaid viie USA mittekodaniku hulka, kes selle au osaliseks on saanud
Hr. Zepteri perekond panustab märkimisväärselt nii ettevõtlusse kui ka kasumit mittetaotlevate ettevõtete tegevusse
Aastal 1994 panid hr. Zepter ja tema abikaasa aluse Philip ja Madlena Zepteri fondile
Hr. Zepteri panus puudust kannatavate abistamisse on märkimisväärne regulaarsete annetustena tervele hulgale rahvusvahelistele heategevusorganisatsioonidele ja fondidele, kelle seas on Rahvusvaheline Punane Rist, UNICEF ja Päästke Lapsed

Zepter: The Golden Age, rahvusvaheline ärikonverents 2010

Zepter: The Golden Age tõi kokku tippmänedžerid kogu maailmast. See oli võimalus tutvustada Zepteri uusima tehnoloogiaga tooteid ja parimat disaini. Tooted on väga kvaliteetsed ja töötatud välja Zepteri tervise- ja ilumissiooni järgides.

Zepter: The Golden Age pakkus Zepteri inimestele võimaluse jagada ideid, teadmisi, oskusi ja kogemusi. Et tõsta esile Zepteri positsiooni suure bisnise maailmas. Samal ajal kui muu maailm võtab hoogu maha, laieneb Zepter uutele turgudele ja kasvab olemasolevatel. Zepteril on võimalus kasvada. Zepteri kuldaeg peitub faktis, et tema võimel palgata inimesi pole piire. Zepter annab inimestele võimaluse teha tööd iseenda jaoks selleks investeerimata, tundes firma tuge, teenides hästi ja tehes rahvusvahelist karjääri, omades võimalust reisida ja osaleda rahvusvahelistel mõõduvõtmistel koos väärikate auhindadega. Zepteri uksed on alati avatud igaühele, kes otsib tööd, paremat tööd, paremat palka, lisasissetulekut, paremat elukvaliteeti. Ta pakub neile turvalisust ja stabiilsust, toetab töötajaid, toetab ühiskonda. Zepteri värbamised toimuvad jätkuva protsessina, pidevalt otsitakse uut personali, noori ja iseäranis haritud inimesi, kes soovivad edu saavutada. Zepteril on täna pakkuda seda, mida teistel firmadel ei ole – garanteeritud paindlik töö maailma mis tahes nurgas. Zepteri oivalised tooted muudavad inimeste elu kogu maailmas, kinkides rohkem vaba aega ja püüeldes pikema, tervema ja õnnelikuma elu poole.

Zepter: kuldaeg vaaraode maal

Port Ghalib, Marsa Alam oli kuus päeva maailma keskpunkt, sest Zepteri parimad inimesed kogu maailmast saabusid Punase mere rannikule, et elada Zepteri unistustes. Külalistele öeldi tere tulemast saabumisel teisipäeval, 2. kuupäeval Zepteri soojal tervituskogunemisel Hotel Crowne Plaza Resorti basseini ääres. Kolmapäev ja neljapäev kulusid Zepter Speed-töötubades toimetades. Uusi arenguid ja algatusi esitlesid ja arutasid peateemana kõikide Zepteri brändide – Zepter Medicali, Zepter Cosmetics & Luxury, Zepter Home Arti ja Zepter Home Care silmapaistvad esindajad paljudest maadest. Konverentsi ametlik osa lõppes Zepter Only White Party’ga – elegantse õhtuse meelelahutusega üleni valges riietuses. Zepteri ja Fashion TV partnerlus sai taas kord nähtavaks, kui FTV tippmodelli otsingud korraldati Zepter Only White Party’l ja muinasjutulised modellid võistlesid catwalk’il finaalikoha eest. Meelelahutuse eest kandis hoolt moemaailma ja house muusika lemmik VIP Anja J ning kuulus D.J. Tania La Croix. Sündmuse kõrghetk saabus reedel, 5. veebruaril Zepteri suure show’ga Port Ghalibi rahvusvahelises kongressikeskuses. See oli ekstravagantne meelelahutus, kus esitleti ka Zepteri uusi tooteid: Zepter Masterpiece elektrokeemiliselt poleeritud küpsetusnõusid, Zepteri uuenduslikku külgevõtmatu pinna tehnoloogiat ja tõelist kohvielamust Ze-presso Café. Avalikkuse ette toodi ka VacSy – vaakumpakendussüsteemi uus tase uuel aastakümnel. Zepter Cosmetics esitles Swisso Logical Philip Extreme tualettvett ja Zepter Home Care tolmuimejat TURBOhandy 2in1. Külalisi innustas suurel show’l Zepter Internationali presidendi ja asutaja, võrratu hr. Philip Zepteri esinemine. Meelelahutust pakkusid legndaarne Egiptuse trummimängija Said El Artist ja tema Musicians of the Nile. Brasiilia hõngu lisas rühm Brasiilia tantsijaid ja trummimängijaid, kes lõid tausta Ze-presso Café esitlusele. Fashion TV asutaja ja president hr. Michel Adam oli kohal, et kinnitada sõprust Zepter Internationali ja Fashion TV vahel. Hr. Zepter näitas oma heldust ja tänulikkust nende Zepteri esindajate ja mänedžeride suhtes, kes olid aasta jooksul ootusi ületanud, jagades üle miljoni euro rahaliste preemiate ja auhindadena, milleks muuhulgas oli 5 Mercedese autot. Laupäeval võistlesid osalised Zepteri olümpiamängudel – meeskonna ehitamist harjutati rannavolles ja rannajalgpallis. Esikoht läks Venemaale, teiseks tuli Baltikumi ja kolmandaks rahvusvaheline meeskond. Sel õhtul oli toimus suur lõpuüritus Zepteri Egiptuse galaõhtusöögil. Külalisi lõbustasid Rico ja tema bänd, kõhutantsuga kuulsust kogunud Egiptuse suuremaid staare Naughan, särav täht Jocelyn Brown ning disko- ja fungibänd Faze Action Londonist. Külalised tantsisid koidikuni, võttes viimasest õhtust Punase mere ääres kõik ja sõitsid järgmisel päeval koju tagasi, kaasas mälestused kõrbest ja liivast...

Zepter Internationali ärikonverents 2010 Kommertstekst

Zepter: The Golden Age, rahvusvaheline ärikonverents 2010, Philip Zepter
Zepter: The Golden Age, rahvusvaheline ärikonverents 2010, Port Ghalib, Punase mere rannik Egiptuses
Zepter: The Golden Age, rahvusvaheline ärikonverents 2010, tantsijad
Zepter: The Golden Age, rahvusvaheline ärikonverents 2010, Jocelyn Brown
Zepter: The Golden Age, rahvusvaheline ärikonverents 2010, FTV tippmodellid

Prints Albert osutab lugupidamist Philip Zepterile, arvates tema annetatud ajaloolise mootorpaadi oma isiklikku kollektsiooni.

Paadi, millega Guido Cappellini võitis oma 10. MM-tiitli, annetab Monaco printsi isiklikku antiikautode kollektsiooni hr. Philip Zepter.

Ajalooline päev Monaco vürstiriigi jaoks, ajalooline päev Zepter Internationali jaoks ja loomulikult oluline hetk Guido Cappellini jaoks. 2. juulil 2010 arvas Monaco prints Albert II antiiksete ja legendaarsete autode kuninglikku kollektsiooni (Collection de Voitures Anciennes de S.A.S. le Prince de Monaco) F1 katamaraani, millega Guido Cappellini võitis oma pretsedenditu 10. MM-tiitli.

Zepter Internationali presidendi ja asutaja, Cappellini pürgimuste pikaajalise sponsori hr. Philip Zepteri suuremeelse annetuse puhul on tegemist esimese veesõidukiga muidu vaid eranditult autodest koosneva kollektsiooniga muuseumis ja see tegi kõigile asjaosalistele au. Mootorpaat DAC CM 2009, mis tegi ajalugu möödunud detsembris, kui Cappellini võitis oma kümnenda maailmameistritiitli, jääb muuseumi väljapaneku hulka, jäädvustades igaveseks Cappellini saavutused ja Zepteri nime, mis on ka paadile maalitud.

Zepter prints Albert Cappellini



Artzepti showroom

Artzepti uus kodu Milanos

Olles maailma läbi rännanud, saab Artzepti näituse alalise väljapaneku kohaks Zepter Internationali tööstuslik keskus. Euroopa tähtsamaite disainiauhindade hulka kuuluva Artzepti püsiv kodu on nüüd paljusid inspireerinud ja viiel mandril enam kui 60 riigis edu saavutanud globaalse ettevõtte sünnikohas.

10. juunil 2010 muutus Menfi Industria building’u (Zepteri ettevõte) särav hall ülimalt peene funktsiooniga vastuvõturuumiks. Seinu ehtisid teosed Madlena mahukast isiklikust kunstikogust ning Zepteri sõbrad ja külalised arendasid seltskondlikku vestlust, oodates kahe aukülalise – hr. ja pr. Zepteri saabumist.

Kui raske töö kääridega oli tehtud, astus pr. Madlena Zepter üles lummava kõnega, öeldes muuhulgas: “Inimese loovus on investeeringu kõrgeim vorm. Üks asi on uskuda, et disain on hea ja kasulik. Hoopis teine aga sellesse investeerida puhta rõõmu pärast näha annet puhkemas ja arenemas.“ Sellised olid maailmakuulsa patrooni ja kunstiaustaja sõnad.

Artzepti showroom


Zepter Lifestyle Milano

Zepteri avamine rõhutab Milanos glamuuri

Päris Milano kesklinnas asub linna silueti suurepärase dominandi – Duomo – varjus väärikate hoonete ja kolisevate trammide keskel Triangolo d’Oro, Milano moekvartali tukslev süda. Just siin asuvad enamiku eksklusiivsete disainerite esindusbürood ja showroom’id.

9. juuni mahedal suveõhtul valitses neil tänavail tajutav ärevus, sest maailma kõige eksklusiivsem ostlemisrajoon tervitas oma uut liiget, Zepter Lifestyle Milano. Zepter International särab nagu linna luksuslikumate tänavate kroonijuveel aadressil via San Pietro all’Orto 10.

Omades enam kui 500 kauplust maailma tähtsamate linnade peatänavatel, võib Zepter nüüd pidada Milanos avatut üheks muljetavaldavamaks oma showroom’ide ja eksklusiivsete kaupluste seas. Särav avaüritus kuulutas Zepter Lifestyle Milano saabumist ja mõned linna glamuursemad isikud kogunesid tervitama hr. Philip Zepterit koos abikaasa Madlenaga, kes lõikasid läbi lindi oivalise showroom’i uksel.
 

Zepter Lifestyle Milano



PRESS

Mis tahes järelepärimiste puhul võtke ühendust Zepteri pressibürooga:

 
Select Zepter country

Zepter International

Zepter Internationali pressiteade

Zepter: The Golden Age, logo

Zepter: The Golden Age, rahvusvaheline ärikonverents 2010

kommertstekst

pressiteade



Artzept

Zepter International Design Award on kolmeteistkümne aasta vanune konkurss, kunsti, disaini ja funktsionaalsuse sünergia demonstratsioon. See esitab teatud visiooni sellest, milline võiks olla nende väikeste ja pisut suuremate, aga üldlevinud esemete tulevik, mis meid igapäevaselt ümbritsevad, visiooni läbi disainerite säravate silmade nähtuna – nende disainerite, kes meie elu kaunimaks muudavad ja kelle tööd teevad meele rõõmsamaks.

ArtZept näinud osalemas tuhandeid kunstnikke ja disainereid, kelle väljamõeldud ja realiseeritud ideed on olnud ilusad, funktsionaalsed ja kasutajasõbralikud. Selle ajaga on välja antud üle saja auhinna ja aukirja ja mõned kavanditest on jõudnud väikeseeriatootmisesse, kinnituseks Zepter Internationali motole "muuta elu ilusamaks, pikemaks, tervemaks ja õnnelikumaks".




ARTZEPT 2021
KERGUS & OPTIMISM (LIGHT & OPTIMISM)
Artzept 2021 - KERGUS & OPTIMISM (LIGHT & OPTIMISM)

Žürii autasustas:

I koht - 10 000 eurot jagunes võrdselt
Marko Gavrilović,
Serbia
ja
Niko Kapa,
United Kingdom

II koht - 4 000 euro väärtuses Zepteri tooteid jagunes võrdselt
Cornelius Comanns,
Germany

III koht - 3 000 euro väärtuses Zepteri tooteid
László Sandor,
Hungary

ÄRA MÄRGITI žürii poolt:

Diána Alchhabi (Hungary),
Miloljub Cekić (Serbia),
Gogi Chachanidze, Nia Karitchashvili, Ziko Tchkonia (Georgia),
Huda Gharandouqa (Jordan),
Alan Hung (Canada),
Andrej “The Pianist” Josifovski (Serbia),
Francine LeClercq, (United States),
Alexander Matyuk, (Belarus)
Mathieu Scherrer, (France).


Vaadake Artzept 2021 võitjaid:

Artzept!


ZEPTERI SPONSORLUS

Zepter Internationali lugu on lugu tugevusest, tarkusest, kirest ja usust

Zepter International on paljude aastate jooksul olnud sadade ülemaailmsete spordisündmuste peasponsor, näiteks Vormel 1 MM-sari (Monaco, Kanada ja Brasiilia), F1 mootorpaatide maailmameistrivõistlused, FIBA MM- ja EM-võistlused korvpallis, maailmameistrivõistlused jäähokis (ametlik sponsor ja rahvuskoondise sponsor) ja EM käsipallis. Me toetame ka mitmeid muid spordialasid: alates Zepter Herculis IAAF Golden League kergejõustikuvõistlusest Monte Carlos kuni suurte tenniseturniirideni Monte Carlos, Mallorcal, Stuttgardis ja Hannoveris, pidades silmas alati sama ideaali: PÜÜELDES PIKEMA, TERVEMA JA ÕNNELIKUMA ELU POOLE.

F1 MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

Zepteri meeskondade sponsorina ja peasponsorina
1997-1998 Arrowsi meeskond
1999 Jordani meeskond
2001 Brasiilia GP peasponsor
1997-1999-2000-2001-2002
Kanada GP peasponsor
2000-2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010-2011
Monaco GP peasponsor

F1 MOOTORPAATIDE MM

Zepteri meeskonna ametlik sponsor
2000-2001
Zepteri meeskonna tiitlisponsor
2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010

F3000 MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

Ametlik sponsor
1998-1999 Fortec

F3000 ITAALIA MEISTRIVÕISTLUSED

Ametlik sponsor
2000 Benetton Durango

F3000 SUURBRITANNIA MEISTRIVÕISTLUSED

Ametlik sponsor
2000 Benetton Junior

EUROOPA PORSCHE SUPER CUP

Zepteri meeskonna tiitlisponsor
1995-1996-1997-1998

FORMULA VAUXHALL JUNIOR

Ametlik sponsor
1999 Lewise meeskond

ZEPTER HERCULIS IAAF

KULDLIIGA KERGEJÕUSTIKUVÕISTLUS
Tiitlisponsor
1997-1998-1999-2000 Monte Carlo

ZEPTER IAF MASTERCLASS

Tiitlisponsor
1998 Monte Carlo

SISEKERGEJÕUSTIKUVÕISTLUS

Ametlik sponsor
1998 Tampere

KERGEJÕUSTIKU GP

Ametlik sponsor
1998-2000 Rieti

JÄÄHOKI MM

Ametlik sponsor
1998 Šveits
1999 Norra
2000 Venemaa
2001 Saksamaa
2002 Rootsi
2003 Soome
2004 Tšehhi Vabariik
2005 Austria
2006 Läti
2007 Venemaa
2008 Kanada
2010 Saksamaa
2011 Slovakkia
Alagrupimängud:
2003 Horvaatia, Ungari
Rahvuskoondise ametlik sponsor:
2001-2002 Venemaa ja Ukraina
2003-2005 Venemaa, Ukraina ja Läti
2004 Venemaa, Ukraina, Läti, Kasahstan ja Kanada
2005 Venemaa, Ukraina, Kasahstan, Kanada ja Valgevene
2006 Kasahstan, Ukraina, Kanada, Itaalia ja Valgevene
2007 Valgevene, Ukraina, Kanada ja Itaalia
2008 Kanada, Valgevene, Prantsusmaa ja Itaalia
2009 Kanada, Valgevene, Prantsusmaa ja USA
2010 Kanada, Valgevene, Itaalia, Kasahstan

KORVPALLI MM

Tiitlisponsor
1997 Barcelona
1998 Ateena (mehed)
1998 Berliin (naised)
2002 Indianapolis, USA (mehed)
2002 Hiina (naised)

KORVPALLI EM

Ametlik sponsor
2001 meeste EM-Türgi
2002 naiste Euroliiga-Prantsusmaa
2002 Saporta Cup-Prantsusmaa
 

ITAALIA KORVPALLIKOONDIS

Peasponsor 2001-2002

FIBA

Ametlik sponsor 2003-2011
- maailmameistrivõistlused: 2010 Türgi, Tšehhi Vabariik
- noorte MM naistele:
2003 Horvaatia; 2005; 2006-2009 Brasiilia
2009 Tai; 2010; 2011 Tšiili
- juunioride MM meestele:
2003 Malaisia 2005; 2006 Jaapan;
2007 Uus-Meremaa, Mehhiko; 2010; 2011 Läti
- Euroopa meistrivõistlused meestele 2003,
Rootsi; 2005; 2008 Kreeka; 2009 Poola; 2011 Leedu
- Euroopa meistrivõistlused naistele:
2003 Kreeka; 2005; 2008 Hispaania; 2009 Läti; 2011 Poola
- Panameerika mängud (kvalifikatsiooniturniir):
2003; 2005; 2009; 2011
- Aafrika meistrivõistlused meestele:
2003 Egiptus; 2005 LAV; 2009 Liibüa
- Aafrika meistrivõistlused naistele:
2003 Mosambiik, 2005 Maroko; 2009
- 2004 OM Ateena FIBA Club; 2010 Singapur
- FIBA Diamond Ball turniir, 6 parimat meeskonda
igalt mandrilt: 2004 Belgrad
- 2008 Hiina
- 2011 Jaapan

MONTE CARLO TENNIS OPEN

Tiitlisponsor
1997-1998-1999 – Monte Carlo

TENNIS EUROCARD OPEN

Ametlik sponsor
1998-1999 Stuttgart

ATP MAAILMATUUR

Ametlik sponsor
1998 Hannover

TENNISETURNIIR

Ametlik sponsor
1999 Kitzbühel; Bukarest

MALLORCA TENNIS OPEN

Ametlik sponsor
1999-2000-2001

MASTERS TENNIS

Ametlik sponsor
2001 Stuttgart

ATP TURNIIR MERCEDES SUPER 9

Ametlik sponsor
1998 Stuttgart

ZEPTER PRO-AM GOLFITURNIIR

Tiitlisponsor
1999 Monte Carlo

RAHVUSVAHELINE RANNAJALGPALL

Title Sponsor
1999 Monte Carlo

MONACO YACHT SHOW

Ametlik sponsor
1999-2000 Monte Carlo

FITNESS FESTIVAL

Ametlik sponsor
1998 Itaalia

ZEPTER POLE VAULT STARS TEIVASHÜPPEVÕISTLUS

Tiitlisponsor 12 aastat
alates 1998 kuni 2009

KÄSIPALLI EM

2004 Sloveenia

RAHVUSVAHELINE JALGPALL

2009-2010 MM Euroopa kvalifikatsioonimängud

Zepteri tennise sponsorlus Zepteri jäähoki sponsorlus Zepteri autovõidusõidu sponsorlus
Zepteri korvpalli sponsorlus Zepteri F1 autovõidusõidu sponsorlus Zepteri Yacht Show sponsorlus
Zepteri F1 mootorpaatide võidusõidu sponsorlus, Guido Cappellini Zepteri F1 mootorpaatide sponsorlus Zepteri F1 autovõidusõidu sponsorlus

ARTZEPT


Artzept



The 19th edition of the International Design Award open to young talents from all over the world

ARTZEPT 2023

The 19th edition
of the International Design Award
open to young talents
from all over the world.
 
 

This year’s competition theme is SUBLIMITY AND POWER.

For the conceptual solution and realisation of a decorative dome above the existing glass rotunda roof on Madlena Art Palace (see images below). The existing rotunda, 600 cm in diameter, is the base and pedestal for the dome that is to be the additional and final element.
The conceptual solution is to accentuate the aesthetic – sculptural aspect and should incorporate a stylised letter    - the official symbol of Zepter International. The solution should also include the accompanying
decorative lighting.
The entry must be an original, unique creation whose lines, surfaces, volume, proportions, rhythm and illumination reflect the designer’s vision. The building materials should be transparent, durable and weatherproof
suitable for exterior. An Expert Jury appointed by Zepter International will select the most successful works on this topic.


The entries ought to be submitted no later than May 15th  2024 in electronic format only and to the following e-mail addresses: gordana.biba.markovic@gmail.com and pressoffice@zepteritaly.com via https://wetransfer.com Works sent after the specified date shall not be considered for the competition.

SUBLIMITY AND POWER

SUBLIMITY AND POWER

SUBLIMITY AND POWER

SUBLIMITY AND POWER

Filantroop Madlena Zepter asutas selle auhinna 2004. aastal ja sellest ajast alates on Artzepti maine kasvanud ning seda peetakse praegu üheks olulisemaks disainiauhinnaks maailmas. Iga aasta sõnastab pr Zepter konkursi teema ning lugupeetud kunstnikest ja kriitikutest koosnev žürii hindab osalejate töid. Sel aastal sõelub võitjad välja žürii, kuhu kuuluvad tuntud kunstiinimesed: kunstiajaloolane ja -kriitik Gordana Biba Markovic, ja tööstusdisainer prof Kosta Krsmanovic, žürii president Carla Tolomeo, Andras Rez, Attilio Impronta ja Pino Spagnolo.

Konkursil võivad osaleda noored lootustandvad talendid kogu maailmast ning selle eesmärk on ergutada loovust ja sünnitada uusi ideid, toetades ühtlasi erakordselt andekaid disainereid. Auhinna kõlbeline loomus on kooskõlas Zepteri missiooniga, mis püüab parandada inimeste elukvaliteeti kogu maailmas, müües kvaliteetseid kaupu. Sel aastal on auhind 
võidutööle 10 000 eurot, teise koha eest on auhinnaks 4 000 euro väärtuses Zepteri tooteid ja kolmanda koha eest 3 000 euro väärtuses Zepteri tooteid.
Kõik auhinnatud võistlustööd pannakse vaatamiseks välja Zepteri luksuslikes kauplustes kõikjal maailmas.

Täiendava teabe saamiseks külastage www.artzept.com

 


ARTZEPT 2021 WINNERS The jury has selected the winners of the 18th International
Design Award Artzept 2021 – LIGHT & OPTIMISM.
We are happy to congratulate the creative minds that have submitted their work:
Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM


I koht - 10,000 € ex-aequo awarded to

Marko Gavrilović
Serbia

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, 1st prize - Marko Gavrilović, from Serbia.    

Niko Kapa
United Kingdom

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, 1st prize - Niko Kapa, from United Kingdom.    

II koht - 4,000 € worth of Zepter products
 

Cornelius Comanns
Germany

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, 2nd prize - Cornelius Comanns, from Germany.    

III koht - 3,000 € worth of Zepter products

 

László Sandor
Hungary

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, 3rd prize - László Sandor from Hungary.   

Special mentions

Diána Alchhabi,
Hungary
 

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, Special mentions - Diána Alchhabi, Hungary

Special mentions

Miloljub Cekić,
Serbia
 

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, Special mentions - Miloljub Cekić, Serbia

Special mentions

Gogi Chachanidze, Nia Karitchashvili, Ziko Tchkonia,
Georgia

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, Special mentions - Gogi Chachanidze, Nia Karitchashvili, Ziko Tchkonia, Georgia

Special mentions

Huda Gharandouqa,
Jordan

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, Special mentions - Huda Gharandouqa, Jordan

Special mentions

Alan Hung,
Canada

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, Special mentions - Alan Hung, Canada

Special mentions

Andrej “The Pianist” Josifovski,
Serbia

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, Special mentions - Andrej -The Pianist- Josifovski, Serbia

Special mentions

Francine LeClercq,
United States

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, Special mentions - Francine LeClercq, United States

 


Special mentions

Alexander Matyuk,
Belarus

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, Special mentions - Alexander Matyuk, Belarus

Special mentions

Mathieu Scherrer,
France

Artzept 2021 - LIGHT & OPTIMISM, Special mentions - Mathieu Scherrer, France