marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTERI
MAAILM
 
Firma profiil
Visioon
Missioon
Kauplused
Hooned
Tootmine
Tehased
Globaalne tunnustus
Zepter finants
Zepter riigid
Sinu asukoht: WEB / Zepteri Maailm
Teksti suuurus | A | A | A

ZEPTER WORLD

ETTEVÕTTE TUTVUSTUS

Ela paremini. Ela kauem


Zepter International on rahvusvaheline multi-bränd ettevõte, mis toodab ja turustab eksklusiivseid kõrgekvaliteetseid tarbekaupu kogu maailmas peamiselt oma müügivõrgu kaudu, aga ka valitud kauplustes.

Koos Zepter Finance Holding AG, juhtiva rahandus-, pangandus- ja kindlustuskompaniiga on see osa Zepter Groupist.

Loomisest alates on Zepter International seadnud endale väge kõrged kvaliteedistandardid ja saanud oluliseks osaks miljonite inimeste elus kogu maailmas.

Kuskil maailmas algab iga 10 sekundi järel Zepteri toodete järjekordne esitlus, kuna Zepter on esindatud 5 mandril enam kui 60 riigis.

Zepter International omab 8 tehast Šveitsis, Saksamaal ja Itaalias ning üle 320 000 m2 äripinda maailma olulisemates piirkondades.

Viimased 25 aastat on olnud väga edukad, sest Zepteri toodete rahulolevaks kasutajaks on saanud üle 80 000 000 inimese.

Zepteri edule aitavad kaasa Zepteri visioon, kvaliteetsed ja innovaatilised tooted ning enam kui 100 000 töötaja ja konsultandiga unikaalne turustussüsteem. Zepter tunneb uhkust oma hästikoolitatud, kõrgelt motiveeritud ja pühendunud müügijuhtide ja konsultantide üle globaalsel tervise- ja ilumissioonil:

Ela paremini. Ela kauem


 

VISIOON

Kõrgem ideaal

"Me oleme uhked oma toodete üle.
Me oleme uhked nende tippkvaliteedi, silmatorkava disaini ja meie kaasaegse tehnoloogia üle.
Me naudime oma tööd.
Me peame lugu neist, kes meiega koos töötavad.
Kuid kogu meie tegevus on suunatud vaid ühele eesmärgile: teie tervisele ja ilule."
 
Philip Zepter, Zepter Internationali president

Zepter Internationali president hr. Philip Zepter on mitte üksnes ettevõtte asutaja, vaid ta lõi ka Zepteri filosoofia tervislikest eluviisidest ja täiuslikkusest, mille eesmärk on säästa praeguse ja tulevaste põlvede tervist ning lahendada keskkonnaprobleemid.

Hr. Philip Zepter, visionäär, kes on oma ettevõtet edukalt ja kindlakäeliselt juhtinud juba üle kahe aastakümne, ei tunnista tõkkeid, vaid ainult uusi, kõrgemaid ja raskemini saavutatavaid eesmärke. Selles peitub Zepter Internationali jätkuva edu ja õitsengu võti.
 

Philip Zepter, Zepter Internationali president


MISSIOON

Zepter Group, globaalne elukaitsja

Zepter Groupi tervisemissioon on levimas üle viie mandri. Aastast aastasse parandab see miljonite inimeste elukvaliteeti kogu maailmas. See globaalne kampaania elu kaitseks on erakordselt põhjalik, hõlmates spetsialistide uute põlvkondade pidevat õpet ja tööhõivet, kvaliteetsete toodete valmistamist ja edasimüüki, aga ka erinevate finants- ja kindlustusteenuste analüüsi, planeerimist ja edasimüüki.
Üllas missioon sai alguse hr. Philip Zepteri säravast ideest, mis on Zepter Internationali töötajaid kogu maailmas innustanud alati ennast kokku võtma, et kaitsta enda ja oma lähedaste tervist, muuta ümbritsevad inimesed õnnelikumaks, avardada pidevalt oma teadmisi ärist ja tõusta üha kõrgemale. Miljonid inimesed on päevast päeva Zepteri tooteid ja teenuseid kasutades saanud tervemaks ja õnnelikumaks ning sajad tuhanded on saavutanud Zepteri unikaalse edusüsteemi abil oma ärilised ja isiklikud eesmärgid.

“Terve keha ja terve vaimu sünergia normaalne tulemus ongi edukus. Et olla täiesti terve, tuleb rakendada enamikku vaimsetset ja füüsilistest võimetest. Nii saavutatud tervis on ülim saavutus, kuna see on eeltingimus kõigele muule. Inimese jaoks, kes selle saavutab, pole piire.”
Philip Zepter

ZEPTER GROUP ON PÜHENDUNUD INIMESTE TERVISELE, ILULE JA HEAOLULE, MIDA TOETAVAD KESKKONNASÕBRALIKUD TOOTED, KAITSETEENUSED JA KESKKONNATEADLIKKUS.


ZEPTERI KAUPLUSED

Kauplused enam kui 60 riigis

Kuigi Zepter on keskendunud oma toodete pakkumisele otsemüügi teel, kuulub Zepter Internationalile ka hulk kauplusi ja salonge paljude suurlinnade peatänavatel nagu Ateena, Barcelona, Belgrad, Budapest, Chicago, Monte Carlo, Moskva, München, Pariis, Praha, Vancouver, Varssavi, Zagreb...

Tooted ning kaasaegsete ja elegantsete kaupluste miljöö rõhutavad Zepteri filosoofiat selle parimas vormis: kõik on loodud parema tervise ja elukvaliteedi nimel. Seetõttu, kui sisenete mõnesse nendest luksuslikest müügikohtadest, tajute kergendusega ja ehk isegi rõõmsalt, et iga ostetav toode kujutab endast investeeringut tervisesse ja elustiili tulevikus.

ASTUGE SISSE JA KOGEGE ZEPTERI FILOSOOFIAT.

Zepteri kauplus


Zepteri kauplus


Zepteri kauplus


Zepteri kauplus


Zepteri kauplus


Zepteri kauplus


Zepteri kauplus


Zepteri kauplus


Zepteri kauplus Zepteri kauplus Zepteri kauplus Zepteri kauplus


ZEPTERI HOONED

Ettevõtted viiel mandril

Zepter on uhke, et tal on rohkem kui 320,000 m2 äripinda üle kogu maailma. Selgesti eristuvad hooned asuvad tähtsamates linnades viiel mandril üle maailma. Külastage meid mainekates büroodes maailma erinevais paigus!

Zepteri bürood ja hooned, ZEPTER POOLA, Varssavi


Zepteri bürood ja hooned, ZEPTER HORVAATIA, Zagreb


Zepteri bürood ja hooned, ZEPTER RUMEENIA, Bukarest


Zepteri bürood ja hooned, ZEPTER TŠEHHI VABARIIK, Praha


 Zepteri bürood ja hooned, ZEPTER POOLA, Varssavi


Zepteri bürood ja hooned, ZEPTER POOLA, Varssavi


Zepteri bürood ja hooned, ZEPTER MONACO VÜRSTIRIIK, Monte Carlo


Zepteri bürood ja hooned


Zepteri bürood ja hooned, ZEPTER UNGARI, Budapest Zepteri bürood ja hooned, ZEPTER AUSTRIA, Viin Zepteri bürood ja hooned, ZEPTER SERBIA, Belgrad Zepteri bürood ja hooned, ZEPTER VENEMAA, Moskva

ZEPTER ALBAANIA, Tirana

ZEPTER AUSTRAALIA, Sydney

ZEPTER AUSTRIA, Vienna

ZEPTER ASERBAIDŽAAN, Bakuu

ZEPTER VALGEVENE, Minsk

ZEPTER BOSNIA JA HERTSEGOVIINA,

Sarajevo, Banja Luka

ZEPTER BRASIILIA, Sao Paulo

ZEPTER BULGAARIA, Sofia

ZEPTER CROATIA, Zagreb

ZEPTER CZECH REPUBLIC, Prague

ZEPTER TAANI, Kopenhaagen

ZEPTER EGIPTUS, Kairo

ZEPTER EESTI, Tallinn

ZEPTER SOOME, Helsingi
ZEPTER PRANTSUSMAA, Pariis

ZEPTER SAKSAMAA, Mönchengladbach

ZEPTER HUNGARY, Budapest

ZEPTER INDIA, Bangalore

ZEPTER ITAALIA, Milano

ZEPTER JORDAANIA, Amman

ZEPTER KASAHSTAN, Almatõ

ZEPTER KOREA, Söul

ZEPTER LÄTI, Riia

ZEPTER LEEDU, Vilnius

ZEPTER MAKEDOONIA, Skopje

ZEPTER MOLDOVA, Chisinau

ZEPTER MONTENEGRO, Podgorica

ZEPTER UUS-MEREMAA, Auckland

ZEPTER NORRA, Oslo
ZEPTER POLAND, Warsaw

ZEPTER PRINCIPALITY OF MONACO,
Monte Carlo


ZEPTER ROMANIA, Bucharest

ZEPTER RUSSIA, Moscow

ZEPTER SERBIA, Belgrade

ZEPTER SLOVAKKIA, Bratislava

ZEPTER SLOVEENIA, Slovenj Gradec

ZEPTER HISPAANIA, Barcelona

ZEPTER ROOTSI, Göteborg

ZEPTER ŠVEITS, Wollerau

ZEPTER TÜRGI, Istanbul

ZEPTER ÜHENDKUNINGRIIK, London

ZEPTER UKRAINA, Kiiev

ZEPTER USA, North Bergen


TOOTMINE

Elustiili muutja maailmas juba üle 28 aasta

Zepteri edulugu algas 1986. aastal, kui asutati ettevõte peakorteriga Austrias Linzis ja esimese tehasega Itaalias Milanos, kus valmistati tippkvaliteediga Masterpiece küpsetusnõusid ja kunstipäraseid lauakaunistusi. Masterpiece küpsetusnõud on senini kestva väärtuse sünonüümiks, millel pole võrdset - ja ka kaasaegsest tehasest Menfi Industria Milanos tootmisvõimsusega üle 1 000 000 ühiku aastas on saanud Zepteri impeeriumi kese rohkem kui 24,000 m2 äripinnaga.
1996. aastal sisenes Zepter Group meditsiiniseadmete turule. Šveitsi ettevõtte Bioptron AG ostmine tähendas Zepterile astumist valgusteraapiamaailma.

Taas kord saatis ettevõtmist edu
BIOPTRONI valgusteraapiaseadme on omandanud üle 2 000 000 rahuloleva kliendi, mis teeb sellest Zepteri ühe maailmas tuntuma toote. Paljud maailma taastusravikliinikud kasutavad BIOPTRONI valgust standardsetes meditsiiniprotseduurides. Samal aastal ühines Šveitsi ettevõte Intercosmetica Neuchâtel SA Zepter Groupiga. Oluliste investeeringute toel tootmisvõimsustesse, uuringutesse ja arendusse rajati tootmisliinid ja uus biotehnoloogialabor. Tootmisvõimsus kahekordistus ja tähelepanu keskendus tippklassi kosmeetikale. Kosmeetikaturu uksed avanesid Zepter Cosmeticsi ees tänu suurepärastele toodetele, Zepteri koolitatud ja pühendunud müügivõrgustikule ja maailmas tuntud kaubamärgile.
Tänapäeval valmistab Intercosmetica Neuchâtel SA keskmiselt 5 000 000 toodet aastas ning Zepter Cosmetics pakub vastavalt Zepteri tervisemissioonile maailma parimate hulka kuuluvaid kosmeetikatooteid. Varsti pärast seda strateegilist investeeringut kolis ettevõtte peakorter Šveitsi ning laienemine uutele turgudele ja uutesse tehnoloogiatesse on jätkunud.

TÄNA TOODAVAD ZEPTERI KAHEKSA TEHAST SAKSAMAAL, ITAALIAS JA ŠVEITSIS IGA PÄEV SADU TIPPKLASSI KODUMASINAID TEIE TERVISE JA ILU NIMEL.


ZEPTERI TEHASED

Zepteri enda tootmisüksused

Menfi Industria S.p.A.  1
2 tehast:
via Sibilla Aleramo 13
20092 Cinisello Balsamo (MI) - Italy
Tel. +39 02660931
Fax +39 0266093298

Menfi Industria S.p.A.  2
via Sibilla Aleramo 5
20092 Cinisello Balsamo (MI) - Italy
Tel. +39 02660931
Fax +39 0266093298
e-mail: info@menfi.it
www.menfi.it

FELIX SOLINGEN GmbH
An den Eichen 6
42699 Solingen
Tel: +49 (0)212 23140–300
Fax: +49 (0)212 23140–399
e-mail: info@felix-solingen.com
www.felix-solingen.de
 
Intercosmetica Neuchâtel SA
Route des Gouttes - d’Or 30
2008 Neuchatel - Switzerland
Tel. +41 32 722 50 00
Fax +41 32 722 50 90
e-mail: info@intercosmetica.ch
www.intercosmetica.ch

Bioptron AG
Sihleggstrasse 23
8832 Wollerau - Switzerland
Tel. +41 43 888 28 00
Fax +41 43 888 28 99
e-mail: light@bioptron.com
www.bioptron.com

Zolan Factory Unit
Gawłowska 177 Str.
96-503 Sochaczew, Poland
+48 46 863 50 27
 
Zepter International KD
Cvijiceva BB
79240 Kozarska Dubica - B&H
Tel. +387 52 410 801/802
Fax +387 52 411 129
e-mail: mainoffice@zepter.ba

Silberwarenfabrik Jäger GmbH
Gerberstrasse 43-49
41748 Viersen - Germany
Tel. +49 2162 1 61 06
Fax +49 2162 1 20 46
e-mail: light@silberwarenfabrik-jaeger.de
www.silberwarenfabrik-jaeger.de


Zepteri tehased, Intercosmetica Neuchâtel SA Zepteri tehased, Menfi Industria S.p.A. Zepteri tehased, Bioptron AG Zepteri tehased, Menfi Industria S.p.A.


ÜLEMAAILMNE TUNNUSTUS

Zepter International on uhke nii püsiklientide ja esindajate kui ka erinevate ühiskondlike institutsioonide tunnustuse üle.

Zepter International on pälvinud korduvalt tunnustust globaalse kaubanduse liidripositsiooni, arenenud tehnoloogia, usaldusväärsuse, tarbijate usalduse eest Zepteri kaubamärki, panuse eest inimeste tervisesse ja elujärje parandamisse, haiglate ja abivajajate toetamise eest.
Zepteri tooted on pälvinud korduvalt autasusid nende kvaliteedi ja suurepärase disaini ning inimeste tervise ja heaolu edendamise eest.

Peale selle on hr. Philip Zepterile on antud hulgaliselt isiklikke autasusid hämmastavate tulemuste eest kaubanduses ja tööstuse arendamises ning globaalse panuse eest tervislikku elustiili.

Järgnevalt mõned neist ülemaailmsetest tunnustustest:
 


Golden Mercury award

AUHINNAD

"KitchenInnovation of the Year®" parima tarbijasõbraliku toote auhind

Zepter Smart Multisystem
"Awarded – Winning Product" for Functionality, Design and Innovation

USA ELLIS ISLAND MEDAL OF HONOR
Antud Zepterile aastal 2011 silmapaistva panuse eest miljonite inimeste tervisesse.

Golden Mercury (omistatud 5 korda)
1994, 1995, 1996, 1997 ja 2010 - Itaalia
Auhind Euroopa Ühenduse juhtivatele ettevõtetele tehnoloogia arendamise ning uute ja originaalsete toodete evitamise eest.
Zepter International auhinnatud kui Itaalia tööstuse arengu liidrile.

“Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana”
1997 - Itaalia
Auhind hr. Philip Zepterile Itaalia tööstusele ja EMÜ-le osutatud väljapaistvate teenete eest.

B.I.D. Gold Award (Business Initiative Directions)
2004 - Frankfurt, Saksamaa
Rahvusvaheline “Arch of Europe” auhind kvaliteedi, juhtpositsiooni, tehnoloogia ja innovatsiooni eest firmale Zepter International CH
Silberwarenfabrik Jager, Saksamaa.

30th Golden Award for Commercial Prestige (New Millennium Award)
2000 - Madriid, Hispaania Zepter Holding.

14th International Europe Award for Quality
2000 - Pariis, Prantsusmaa
Antud Zepter Internationalile.

The Sign of Cholesterol Prophilaxis
1994 - Varssavi, Poola
Autasu, mille pälvisid Zepteri küpsetusnõud panuse eest võitluses kolesterooli vastu
Antud Zepter Internationalile Poola südameliidu poolt.
 


 


Best Consumer Friendly Product Award

SERTIFIKAADID

Intercosmetica Neuchâtel SA
Zepteri kosmeetika uurimislaborid.
Kvaliteetsete kosmeetikatoodete ja parfüümide uuringute, väljatöötamise ja tootmise eest: IQNet and SQS Certificate ISO 9001:2015.

Bioptron AG
  • DEKRA ISO kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat: EN ISO 13485:2012 + AC:2012, välja antud 19.07.2016 ja ISO 13485-2003- CMDCAS, sertifitseeritud alates 24.09.2013
  • DEKRA EC kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat vastavalt meditsiiniseadmete direktiivile 93/42/EMÜ, lisa II välja arvatud osa (4), välja antud 19.07.2016
  • DEKRA on teavitatud asutus numbriga 0124.

Menfi Industria S.p.A
Zepter Masterpiece küpsetusnõude tehas.
  • Selle kvaliteedijuhtimissüsteem on sertifitseeritud ISO 9001/2008


ZEPTER FINANCE HOLDING AG

Zepter Finance, ohutu tuleviku visioon

Tänu pidevale kasvule ja arengule ning edukalt juhitavale tervise-, kvaliteedi- ja ohutusmissioonile on Zepter Group võitnud klientide usalduse oma finantsteenuste suhtes, pakkudes Zepter Finance Holding AG kaudu kogu maailmas ekspertteenuseid pensionide, tervishoiu, kindlustusriskide hindamise ja finantsturgudel vara omandamise alal.

Zepteri ärifilosoofia on Zepter Finance'i tehingutes alati äratuntav alates täpselt kliendi vajadustele vastavatest teenustest ja kõrgelt motiveeritud teenindajatest kuni klientide koolitamiseni tehingute korraldamisel ja kapitali strateegilises haldamises. Tuginedes Zepteri brändile, mis on vastupidavuse ja kvaliteedi võrdkuju ning asjatundlikule personalile, kellel on kümnete aastatega akumuleerunud kogemus, kapitaliseerib Zepter Finance kogunenud oskusteabe oma klientide huvides ja pakub visiooni turvalisest tulevikust. Kasutades oma andmebaase ja turutrendide ulatuslikke uuringuid, tagab Marshaly investeeringute turvalisuse ja kasutab oma üksikasjalikke analüüse ja tulevikuptognoose selleks, et garanteerida stabiilseid sissetulekuid, võttes sellega kokku oma erandliku pakkumise:

“KUI KLIENT TULEB KINDLUSTUSSELTSI, SAAB TA SEDA, MIDA FIRMAL ON TALLE PAKKUDA; KUI TA PÖÖRDUB ZEPTER FINANCE POOLE, SAAB TA SEDA, MIDA TA TEGELIKULT VAJAB.“

 Zepter Finance Holding AG


Zepter Finance Holding AG


ZEPTER KOGU MAAILMAS

 
Select Zepter country