Sinu asukoht: WEB /

INTERCOSMETICA NEUCHÂTEL S.A., ŠVEITS

Intercosmetica Logo 
 
VALMISTAB TÄIUSLIKKE KLIINILISELT TESTITUD KOSMEETIKATOOTEID GARANTEERITUD ŠVEITSI KVALITEEDIGA

Intercosmetica Neuchâtel S.A., Šveits, asutati Saksa ettevõtte Wella poolt 1956. aastal. Zepter Group omandas Intercosmetica 1996 ja nii sai alguse Zepter Cosmetics & Luxury haru.

Intercosmetica laborid uurivad ja testivad oma uuringu- ja arendusosakonnas ning testimisosakonnas pidevalt uue põlvkonna kosmeetika puhtaid ja tõhusaid koostisi. Intercosmetical on kõrgeima taseme kvaliteedijuhtimissüsteemid (sertifikaat ISO 9001:2015), mis tagab toodete põhjaliku kontrolli. Intercosmetica toetab oma klientide püüdlusi alates nutikate koostiste väljatöötamisest kuni toodete valmistamiseni.

Zepter Cosmetics on saavutanud innovaatilisi tehnoloogiaid looduslike aktiivsete komponentidega ühendades silmapaistvaid tulemusi fütokosmeetika alal ja selle kosmeetikasarjad on parim lahendus teie tervisele ja ilule.
ZEPTERI Šveitsi labor pakub teile naturaalseid kõrgtehnoloogilisi parabeenivabu ilutooteid, mis toimivad kiiresti ja tõhusalt vananemisilmingute vastu, on õrna koostisega ja sobituvad ka kõige tundlikuma nahaga.
 
  • UURINGU- JA ARENDUSLABORID TÖÖTAVAD VÄLJA INNOVAATILISI KOOSTISI
  • NAHA TESTIMISINSTITUUT KONTROLLIB NENDE TÕHUSUST BIOTEHNOLOOGILISTE MEETODITEGA, TERBIJATESTIDE JA PLAASTRITESTIDEGA
 
 
 

INTERCOSMETICANEUCHÂTEL S.A., ŠVEITS